Вас вітає готельно-оздоровчий комплекс «Святий Шарбель» – місце, де поєднуються найвищі стандарти готельного сервісу, ефективні практики оздоровлення та професійний сервіс.

Ми вважаємо, що оздоровлення нового рівня повинне поєднувати відпочинок та відновлення. Саме тому, окрім медичних програм, направлених на покращення травлення та лікування серцево-судинної системи, в нас діє унікальний SPA-центр для повної релаксації.

  «Святий Шарбель»
  Новий рівень оздоровлення

  Історія Моршина

  Ми віримо в те, що сильне бажання здатне створити справжнє диво. Саме тому, розробляючи концепцію проекту, наша команда надихалася легендою про святого Шарбеля – монаха, молитви якого зцілювали хворих. Сьогодні мощі ліванського святого є і в Моршин, тому відвідуючи курорт, Ви можете стати частиною чудотворної історії.
  Зараз, комплекс, названий в честь Шарбеля, працює над тим, щоб вивести ідею зцілення на новий, недосліджений раніше у Моршині рівень. Рівень, який передбачає унікальний підхід до оздоровлення, індивідуальні терапевтичні програми та збалансований курс лікування.
  Якщо Ви шукаєте зцілення – ми знаємо, що ви знайдете його в особливому місці – готельно-оздоровчому комплексі «Святий Шарбель»
  Чекаємо на вас!